Loading…

Prokart Eesti 3. etapp.

Prokart Eesti 3. etapp toimub Põltsamaal 31.07

Soe suveilm soosib sõitmist ja trenni võidusõidu maailmas. Ja trenni tasub teha, sest juba 31.07 toimub Prokart Eesti 3. etapp Põltsamaal. Ametlik trennipäev on 30.07 ja varasemate päevade sõidud toimuvad kokkuleppel raja haldajaga.

Võistluste ajakava: Prokart Eesti 3. etapp – ajakava 30.07 ja 31.07.2021 (Põltsamaa)
Võistluste juhend: Prokart Eesti Karikavõistluste 3. etapi juhend

Registreerimise lisainfo: Registreerimine on lõppenud.

Prokart Eesti 2. etapp.

Kokkuvõte Prokart Eesti 2. etapist

Nädalavahetus Aravetel on saanud edukalt läbi ja rõõm on tõdeda, et võistlejate nimekirjad on endiselt muljetavaldavalt pikad. Teisel etapil startis erinevat võistlusklasside arvestuses kokku 162 nooremat ja väärikamat motosportlast Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest.

Pikem kokkuvõte erinevate võistlusklasside sõitude tipphetkedest on leitav Prokart Eesti Facebook lehelt.

Suured tänud kõikidele võistlejatele, tiimidele ja korralduse ning turvalisuse eest hea seisjatele ning näeme juba järgmisel võistlusel juuli lõpus Kuningmäel.

Võistluste tulemused ja punktiseisus peale teist etappi leiate ASPER Timing kodulehelt ja fotomaterjali Olga Vovstok’i objektiivist Facebooki lehelt Kardisport.

Prokart Eesti 1. etapp.

Kokkuvõte Prokart Eesti 1. etapist.

2021. aasta avavõistlus Prokart Eesti Karikavõistluste sarjas on peetud ning vaatamata võistlustel kehtinud COVID eritingimustele on sõitjad ja mehhaanikud rahul, et pika talve jooksul tehtud ettevalmistused sai lõpuks rajal realiseerida.

Kui pühapäevane võidusõit sõideti kuiva ilmaga, siis laupäeva keskpäeval alanud vihmasadu muutis võistlusolud osalejatele eriti huvitavaks. Kui Junior-klassi avarii ja sellele järgnenud kobar stardisirgel välja arvata, kulgesid võistlused turvaliselt ning pikad stardirivid tegid võistluste jälgimise põnevaks nii kohapeal, kui üle Youtube’i lingi.

Pühapäevase Retro-sarja sõidu raames sai rajal näha ka esimest elektrimootoriga karti, mis näitas esimese 10-ringi jooksul suurepärast kiirust, kuid mis võistluste teises pooles jäi siiski bensiinimootoriga kartidele alla.

Järgmine võistlus toimub 11. – 12.06 Aravete Kardirajal.

Võistluste tulemused ja punktiseisus peale teist etappi leiate ASPER Timing kodulehelt ja fotomaterjali Olga Vovstok’i objektiivist Facebooki lehelt Kardisport.

Võistluskalender 2021

Paljude võistlejate soovidele vastu tulles anname teada, et Prokart Eesti karikavõistluste sarjas on 2021. aastal 4 etappi.

Oleme ka paika pannud uue aasta võistluste toimumise kuupäevad, et saaksite oma võistluskalendri aegsasti ära planeerida:

ETAPP 1 | 15. – 16.05 | Rapla kardirada (Prokart I, Rotax Eesti KV I etapp)
ETAPP 2 | 11. – 12.06 | Aravete kardirada (Prokart II, Rotax Eesti KV  II etapp)
ETAPP 3 | 30. – 31.07 | Põltsamaa kardirada (Prokart III, Rotax Eesti KV  IV etapp)
ETAPP 4 | 03. – 04.09 | Tabasalu kardirada (Prokart IV, Rotax Eesti KV  V etapp, Tallinna Meistrivõistlused)

Head võidusõiduaastat!
Prokart 2021

Tagasivaade 2020 hooajale.

Prokart 2020 trophy

Prokart Eesti 2020 hooaeg on saanud läbi ja võistlusklasside punktitabelid on saanud kokku. Hooaeg oli erakordne ja keeruline, kuid meie kõigi ühisel pingutusel saime sellega edukat hakkama.

NB! Seoses COVID-19 hoogsa levikuga ei ole pidulikku koosviibimist võimalik sellel aastal korraldada ja 2020. aasta võistlusklasside võidukarikad anname üle 2021. aasta avavõistluste raames.

Soovime tänada kõiki sellel hooajal osalenud sõitjaid, mehhaanikuid, meeskondi ja toetajaid.

2020. aasta etapid

6. – 7.06

Rapla Kardirada

(Võistluste tulemused)


17 – 18.07

Põltsamaa Kardirada

(Võistluste tulemused)

21. – 22.08

Tabasalu Kardirada

(Võistluste tulemused)